{og:images indent="2" /}
Förbered dig!
Har du redan registrerat dig till föreläsningar men glömt bort vilka? Skriv in din e-postadress eller ditt bokningsnummer för att få en påminnelse till din e-post.

Registrering

Var vänlig skriv in dina uppgifter och välj därefter de föreläsningar / workshops du vill anmäla dig till.

OBS! Ha Bokningsnummer redo när du skall boka in dig på föreläsningar. Utan Bokningsnummer går det inte att boka föreläsningar. Använd en personlig e-postadress så att HKR kan kontakta er om det skulle behövas. För er som bokat Dagbiljett eller Alternativt boende får vänta att boka in er på föreläsning till ni mottagit en bokningsbekräftelse med bokningsnummer.
Bokningsnummer tillsammans med e-post är det som knyter samman Deltagandepå konferensen och val av föreläsning. 

De fält med en * är obligatoriska
Torsdag 28 September
Spår Föreläsning/Workshop Välj
  Tid: 14.30-15.30 Typ: FL Lokal: Gessle Antal platser: Ej specificerat Deltagare (61)
  Namn Företag
  Linda Klang Landskrona stad
  Göran Hagberg Åstorps Kommun
  Gunilla Peterson Kävlinge Lärcentrum
  Johan O Swanstein Helsingborgs Stad
  Johan Engkvist Landskrona Stad
  Eva Persson Kävlinge kommun
  annica clarin Karlshamns Kommun
  Charlotta Nord Statens skolinspektion
  Fredrik Aksell Svedala kommun
  Karin Hansson Åstorps kommun
  Agneta Olander
  Eva Andersson
  Carina Uvenfeldt
  Sanna Nyberg Olympiaskolan Kävlinge kommun
  Petra J Jähnke Höganäs kommun
  Lotta Lekander N SDF 138
  Annika Hoppe Åstorps kommun
  Maria Lindeberg Vellinge kommun
  Åsa Hallenheim Olsson
  Cecilia Lemminge Ängelholms kommun
  Anneli Roth Kävlinge kommun
  Jenny Lindahl Åstorps kommun
  Robert Schoug Svedala kommun
  Ann-Sofie Haraldson Höganäs Kommun
  Katarina Ottebrant Åstorps Kommun/ Centrum
  Kristina Knutsson Bollebygds kommun
  Barbro Börjesson Kävlinge kommun
  Jenny Wikby Ljungby Kommun
  Marie Andersson SFF Helsingborg Holstagårdsskolan
  Erik Åström Landskrona stad
  Per-Johan Flenner Åstorps Kommun
  Fredrik Wilén Åstorps kommun
  Leif Henriksson Höörs Kommun
  Pia Alkefelt Svalövs kommun
  Milena Lampret Bollebygds kommun
  Anders Rosvall Kristianstads kommun
  Agneta J:son Eklund Ängelholms kommun
  johan lundgren svedala kommun
  Annika Falck Höganäs Kommun
  Jonas Melvinger Kävlinge Kommun
  Per Kornhall
  Gunilla Ivarsson Ängelholms kommun
  Helena Rosenlöf He
  Karin Hansson
  Merita Xhemajli Kävlinge Kommun
  Pernilla Ripa Landskrona Stad Öresundsgymnasiet Landskrona
  Christina Falk Ängelholms kommun
  Jessica Gayen Höörs kommun
  Yvonne Lindén Andersson Region Jönköpings Län/Fakturaenheten
  Mats I Svensson
  Jonas Forsberg
  Ingela Lind Kävlinge kommun
  Mattsson Jagenheim Cecilia
  Pernilla Genell Ängelholms kommun
  Lena Hansson
  Gunilla Frangeur Kävlinge kommun
  Pernilla Andersson Ängelholms kommun
  Johanna Rundgren Ängelholms kommun
  Lydia Folke Skolverket
  Annelie Fischer Bollebygds kommun
  Jenny Kronqvist Olympiaskolan, Kävlinge kommun
  Tid: 14.30-15.30 Typ: FL Lokal: Roxette Antal platser: Ej specificerat Deltagare (20)
  Namn Företag
  Ola Garvell Ängelholms kommun
  Tommy Svensson Ängelholms kommun
  Maria Elmér Skolverket
  Darinka Ribic Halmstads kommun
  Patrik Engström Halmstads kommun
  Annika Johansson Svedala kommun
  Pia Bagge Halmstads kommun
  Lisbeth Bonthron Höörs kommun
  Charlotte Baltzer Statens skolverk
  Charlotta Lilius Kävlinge Kommun
  Camilla Fajerson
  Susanne Ahlberg Svalövs kommun
  Susanne Haglind Kävlinge kommun
  Catharina Pålsson
  Pauline Broholm Lindberg Halmstads kommun
  Leif Ljungberg Halmstads kommun
  Tonny Laursen Perstorps kommun
  Karin Hahn Skolverket
  Magnus Rudgard Halmstads kommun
  Teresa Torle Ängelholms kommun
  Tid: 14.30-15.30 Typ: FL Lokal: Diltz Antal platser: Ej specificerat Deltagare (22)
  Namn Företag
  Michael Rystad Svedala kommun
  Cecilia Jönsson Åstorps kommun
  Camilla B Lönnegren Ängelholms kommun
  Eva Landin Höörs kommun
  Camilla Follrud Ängelholms kommun
  Gunilla Torell Höörs kommun
  Ulf Gunnarsson Bollebygds kommun
  Linda Andersson
  Ann-Katrin Wetterlöv Åstorps kommun
  Elin Hiljeborn Ängelholmskommun
  Linda Malmberg
  Sassa Gullberg Perstorps kommun
  Malin Ekberg Åstorp Kommun
  Annika Kraft Svedala kommun
  Eva-Marie Svensson Perstorps kommun
  Pia Strandell Höörs kommun
  Karin Améen Skolverket
  Anita Sjöberg Åstorps kommun
  Kerstin Andersson Åstorps kommun
  Katarina Haraldsson Region Jönköpings Län/Fakturaenheten
  Annica Nilsson Åstorps kommun
  Kristina Malmquist Höörs kommun
  Tid: 14.30-15.30 Typ: FL Lokal: Rolling Stones Antal platser: Ej specificerat Deltagare (9)
  Namn Företag
  Anna Davidsson
  Gunima Brink
  Karin Harsten 171 Grundskoleförvaltningen, Karl Johansskolan, Malmö
  Anna Bengtsson Svalövs kommun
  Pamela Lexhag Hjärnarps rektorsområde
  Vanessa Bernekorn
  Per-Olof Ganestam
  Susanne Fras Helsingborg skol och fritidsförvaltningen
  Eva Westlund
  Tid: 14.30-15.30 Typ: FL Lokal: Corbijn Antal platser: Ej specificerat Deltagare (35)
  Namn Företag
  Isabella Cavling Svalöfs gymnasium, Svalöfs kommun
  Anna Sjöbeck
  Veronica Josefsson Svalöfs gymnasium, Svalövs kommun
  Patrik Engström Halmstads kommun
  Maria Winqvist Svalövs kommun
  Eva Brandt Bollebygds kommun
  Hans Larsson
  Victor Karlsson Skolverket
  Åsa Sjöberg Svalövs Kommun
  Lise-Lott Nilsson Svedala Kommun
  Karin Svensson Svalövs kommun
  Kerstin Lindén Olsson Svalövs kommun
  Björn Wassholm
  Per Ingvar de la Motte Grundskoleförvaltningen Malmö stad
  Peter Westergård Rinnebäcksskolan
  Gun-Sophie Andersson Ljungenskolan Kävlinge kommun
  Magnus Lindkvist Svalövs kommun
  Josefine Esbjörnsson Grundskoleförvaltningen Malmö Stad
  Leyla Özalp Svalöfs gymnasium
  Ingela Nilsson Malmö stad, grundskoleförvaltningen
  Siri Sjögren Svalövs kommun
  Gunilla Persson Svalövs kommun/Parkskolan
  Heléne Rosengren
  Martin Strand Kävlinge kommun
  Daniel Nilsson Ängelholms kommun
  Roland Tufvesson svalöv
  Louice Macdonald Höörs Kommun
  Karin Hansson
  Anna Savage-Jones Ögårdsskolan
  Maria Lundström Svalövs kommun
  Tonny Nilsson
  Malin Ullman Malmö stad
  Cecilia Rösténius
  gunilla briselius
  Cecilia Viborg
  Tid: 14.30-15.30 Typ: FL Lokal: Gyllene Tider Antal platser: Ej specificerat Deltagare (16)
  Namn Företag
  Claes Rindbro
  Pia Rosander Högskolan Kristianstad
  Eva Persson Kävlinge kommun
  Tony Holmer Ängelholms kommun
  Lena Andersson Perstorps kommun
  Charlotte Joehns Peerstorps kommun
  Susanne Thomasson Höörs kommun
  Mattias Svensson Perstorps kommun
  Per Erik Holmén Åstorps kommun
  Marie Alemo Svalövs Kommun
  Niklas Pettersson
  Andreas Mårtensson Perstorps kommun
  Susanne Fras Helsingborg skol och fritidsförvaltningen
  Lars Lingman Skolverket
  Arne Huseby Vellinge Kommun
  Pia Elming Åstorps kommun
  Tid: 15.45-16.45 Typ: FL Lokal: Gessle Antal platser: Ej specificerat Deltagare (31)
  Namn Företag
  Tommy Svensson Ängelholms kommun
  Isabella Cavling Svalöfs gymnasium, Svalöfs kommun
  Veronica Josefsson Svalöfs gymnasium, Svalövs kommun
  Karin Harsten 171 Grundskoleförvaltningen, Karl Johansskolan, Malmö
  Victor Karlsson Skolverket
  Leyla Özalp Svalöfs gymnasium
  Åsa Sjöberg Svalövs Kommun
  Camilla Fajerson
  Charlotta Lilius Kävlinge Kommun
  Per Ingvar de la Motte Grundskoleförvaltningen Malmö stad
  Ingela Nilsson Malmö stad, grundskoleförvaltningen
  Josefine Esbjörnsson Grundskoleförvaltningen Malmö Stad
  Gun-Sophie Andersson Ljungenskolan Kävlinge kommun
  Per Erik Holmén Åstorps kommun
  Ann-Christine Sandell Perstorps kommun
  Mattias Svensson Perstorps kommun
  Daniel Nilsson Ängelholms kommun
  Roland Tufvesson svalöv
  Susanne Haglind Kävlinge kommun
  Marie Alemo Svalövs Kommun
  Andreas Mårtensson Perstorps kommun
  Tonny Laursen Perstorps kommun
  Niklas Pettersson
  Cecilia Rösténius
  Malin Ullman Malmö stad
  Kerstin Andersson Åstorps kommun
  Eva Westlund
  Pia Elming Åstorps kommun
  Pamela Lexhag Hjärnarps rektorsområde
  Tony Holmer Ängelholms kommun
  gunilla briselius
  Tid: 15.45-16.45 Typ: FL Lokal: Roxette Antal platser: Ej specificerat Deltagare (39)
  Namn Företag
  Linda Klang Landskrona stad
  Camilla Follrud Ängelholms kommun
  Camilla B Lönnegren Ängelholms kommun
  Ulf Gunnarsson Bollebygds kommun
  Agneta Olander
  Hans Larsson
  annica clarin Karlshamns Kommun
  Fredrik Aksell Svedala kommun
  Eva Andersson
  Linda Andersson
  Eva Brandt Bollebygds kommun
  Sanna Nyberg Olympiaskolan Kävlinge kommun
  Anneli Roth Kävlinge kommun
  Karin Hermansson Ifous
  Elin Hiljeborn Ängelholmskommun
  Susanne Thomasson Höörs kommun
  Jenny Wikby Ljungby Kommun
  Erik Åström Landskrona stad
  Fredrik Wilén Åstorps kommun
  Pia Alkefelt Svalövs kommun
  Christina Falk Ängelholms kommun
  johan lundgren svedala kommun
  Heléne Rosengren
  Pernilla Ripa Landskrona Stad Öresundsgymnasiet Landskrona
  Merita Xhemajli Kävlinge Kommun
  Karin Améen Skolverket
  Mats I Svensson
  Lars Lingman Skolverket
  Lena Hansson
  Cecilia Viborg
  Gunilla Peterson Kävlinge Lärcentrum
  Lydia Folke Skolverket
  Gunilla Frangeur Kävlinge kommun
  Johanna Rundgren Ängelholms kommun
  Pernilla Andersson Ängelholms kommun
  Johan Engkvist Landskrona Stad
  Kristina Malmquist Höörs kommun
  Jenny Kronqvist Olympiaskolan, Kävlinge kommun
  Annelie Fischer Bollebygds kommun
  Tid: 15.45-16.45 Typ: FL Lokal: Beatles Antal platser: Ej specificerat Deltagare (13)
  Namn Företag
  Ola Garvell Ängelholms kommun
  Pia Rosander Högskolan Kristianstad
  Annika Johansson Svedala kommun
  Lisbeth Bonthron Höörs kommun
  Barbro Börjesson Kävlinge kommun
  Charlotte Baltzer Statens skolverk
  Katarina Ottebrant Åstorps Kommun/ Centrum
  Magnus Lindkvist Svalövs kommun
  Malin Ekberg Åstorp Kommun
  Maria Elmér Skolverket
  Anita Sjöberg Åstorps kommun
  Teresa Torle Ängelholms kommun
  Arne Huseby Vellinge Kommun
  Tid: 15.45-16.45 Typ: FL Lokal: Corbijn Antal platser: Ej specificerat Deltagare (29)
  Namn Företag
  Claes Rindbro
  Gunima Brink
  Eva Landin Höörs kommun
  Darinka Ribic Halmstads kommun
  Linda Malmberg
  Pia Bagge Halmstads kommun
  Carina Uvenfeldt
  Petra J Jähnke Höganäs kommun
  Anna Bengtsson Svalövs kommun
  Lotta Lekander N SDF 138
  Ann-Sofie Haraldson Höganäs Kommun
  Charlotte Joehns Peerstorps kommun
  Robert Schoug Svedala kommun
  Lena Andersson Perstorps kommun
  Åsa Hallenheim Olsson
  Jenny Lindahl Åstorps kommun
  Maria Lindeberg Vellinge kommun
  Annika Falck Höganäs Kommun
  Karin Hansson Åstorps kommun
  Gunilla Ivarsson Ängelholms kommun
  Leif Henriksson Höörs Kommun
  Per-Olof Ganestam
  Jessica Gayen Höörs kommun
  Jonas Forsberg
  Leif Ljungberg Halmstads kommun
  Mattsson Jagenheim Cecilia
  Pauline Broholm Lindberg Halmstads kommun
  Pernilla Genell Ängelholms kommun
  Magnus Rudgard Halmstads kommun
  Tid: 15.45-16.45 Typ: FL Lokal: Gyllene Tider Antal platser: Ej specificerat Deltagare (42)
  Namn Företag
  Anna Sjöbeck
  Göran Hagberg Åstorps Kommun
  Cecilia Jönsson Åstorps kommun
  Johan O Swanstein Helsingborgs Stad
  Gunilla Torell Höörs kommun
  Charlotta Nord Statens skolinspektion
  Eva Brandt Bollebygds kommun
  Maria Winqvist Svalövs kommun
  Michael Rystad Svedala kommun
  Anneli Roth Kävlinge kommun
  Björn Wassholm
  Karin Svensson Svalövs kommun
  Lise-Lott Nilsson Svedala Kommun
  Kerstin Lindén Olsson Svalövs kommun
  Peter Westergård Rinnebäcksskolan
  Cecilia Lemminge Ängelholms kommun
  Anders Rosvall Kristianstads kommun
  Per-Johan Flenner Åstorps Kommun
  Marie Andersson SFF Helsingborg Holstagårdsskolan
  Sassa Gullberg Perstorps kommun
  Helena Rosenlöf He
  Pia Strandell Höörs kommun
  Siri Sjögren Svalövs kommun
  Milena Lampret Bollebygds kommun
  Annika Kraft Svedala kommun
  Gunilla Persson Svalövs kommun/Parkskolan
  Agneta J:son Eklund Ängelholms kommun
  Jonas Melvinger Kävlinge Kommun
  Yvonne Lindén Andersson Region Jönköpings Län/Fakturaenheten
  Eva-Marie Svensson Perstorps kommun
  Martin Strand Kävlinge kommun
  Louice Macdonald Höörs Kommun
  Ingela Lind Kävlinge kommun
  Susanne Ahlberg Svalövs kommun
  Maria Lundström Svalövs kommun
  Anna Savage-Jones Ögårdsskolan
  Tonny Nilsson
  Vanessa Bernekorn
  Annika Hoppe Åstorps kommun
  Catharina Pålsson
  Katarina Haraldsson Region Jönköpings Län/Fakturaenheten
  Anna Davidsson
Fredag 29 September
Spår Föreläsning/Workshop Välj
  Tid: 11.00-13.00 Typ: WS Lokal: Kongresshallen Antal platser: Ej specificerat Deltagare (64)
  Namn Företag
  Arne Huseby Vellinge Kommun
  Ola Garvell Ängelholms kommun
  Victor Karlsson Skolverket
  Johan O Swanstein Helsingborgs Stad
  Fredrik Landelius Halmstads kommun
  Tommy Svensson Ängelholms kommun
  Maria Elmér Skolverket
  Patrik Engström Halmstads kommun
  Marie Andersson SFF Helsingborg Holstagårdsskolan
  Fredrik Aksell Svedala kommun
  Petra J Jähnke Höganäs kommun
  Annika Johansson Svedala kommun
  Carina Uvenfeldt
  Peter Westergård Rinnebäcksskolan
  Lotta Lekander N SDF 138
  Charlotte Baltzer Statens skolverk
  Barbro Börjesson Kävlinge kommun
  Lise-Lott Nilsson Svedala Kommun
  Lena Andersson Perstorps kommun
  Robert Schoug Svedala kommun
  Åsa Hallenheim Olsson
  Birgitta Liljefjord
  Charlotta Lilius Kävlinge Kommun
  Ingela Nilsson Malmö stad, grundskoleförvaltningen
  Per Ingvar de la Motte Grundskoleförvaltningen Malmö stad
  Jenny Wikby Ljungby Kommun
  Per Erik Holmén Åstorps kommun
  Agneta J:son Eklund Ängelholms kommun
  Ann-Sofie Haraldson Höganäs Kommun
  Helena Rosenlöf He
  Ann-Christine Sandell Perstorps kommun
  Pär Arvidsson Fäldt
  Christina Falk Ängelholms kommun
  johan lundgren svedala kommun
  Mattias Svensson Perstorps kommun
  Pernilla Ripa Landskrona Stad Öresundsgymnasiet Landskrona
  Annika Falck Höganäs Kommun
  Susanne Haglind Kävlinge kommun
  Merita Xhemajli Kävlinge Kommun
  Leif Ljungberg Halmstads kommun
  Karin Harsten 171 Grundskoleförvaltningen, Karl Johansskolan, Malmö
  Pia Rosander Högskolan Kristianstad
  Marie Alemo Svalövs Kommun
  Andreas Mårtensson Perstorps kommun
  Mats I Svensson
  Lydia Folke Skolverket
  Jonas Forsberg
  Lars Lingman Skolverket
  Malin Ullman Malmö stad
  Mattsson Jagenheim Cecilia
  Pernilla Genell Ängelholms kommun
  Karin Hahn Skolverket
  Tony Holmer Ängelholms kommun
  Johanna Rundgren Ängelholms kommun
  Teresa Torle Ängelholms kommun
  Karin Améen Skolverket
  Gunilla Peterson Kävlinge Lärcentrum
  Pernilla Andersson Ängelholms kommun
  Johan Engkvist Landskrona Stad
  Magnus Rudgard Halmstads kommun
  Pauline Broholm Lindberg Halmstads kommun
  Claes Rindbro
  gunilla briselius
  Annelie Fischer Bollebygds kommun
  Tid: 11.00-13.00 Typ: WS Lokal: Beatles Antal platser: Ej specificerat Deltagare (14)
  Namn Företag
  Eva Persson Kävlinge kommun
  Pamela Lexhag Hjärnarps rektorsområde
  Magnus Lindkvist Svalövs kommun
  Jenny Lindahl Åstorps kommun
  Cecilia Lemminge Ängelholms kommun
  Karin Hansson Åstorps kommun
  Susanne Thomasson Höörs kommun
  Milena Lampret Bollebygds kommun
  Per-Olof Ganestam
  Anna Bengtsson Svalövs kommun
  Ingela Lind Kävlinge kommun
  Karin Hansson
  Vanessa Bernekorn
  Eva Westlund
  Tid: 11.00-13.00 Typ: WS Lokal: Rolling Stones Antal platser: Ej specificerat Deltagare (8)
  Namn Företag
  annica clarin Karlshamns Kommun
  Agneta Olander
  Charlotta Nord Statens skolinspektion
  Maria Winqvist Svalövs kommun
  Karin Svensson Svalövs kommun
  Kerstin Lindén Olsson Svalövs kommun
  Susanne Ahlberg Svalövs kommun
  Tonny Laursen Perstorps kommun
  Tid: 11.00-13.00 Typ: WS Lokal: Gessle Antal platser: Ej specificerat Deltagare (34)
  Namn Företag
  Hans Larsson
  Camilla Follrud Ängelholms kommun
  Isabella Cavling Svalöfs gymnasium, Svalöfs kommun
  Veronica Josefsson Svalöfs gymnasium, Svalövs kommun
  Anki Wennergren
  Camilla Fajerson
  Anneli Roth Kävlinge kommun
  Michael Rystad Svedala kommun
  Leyla Özalp Svalöfs gymnasium
  Åsa Sjöberg Svalövs Kommun
  Gun-Sophie Andersson Ljungenskolan Kävlinge kommun
  Björn Wassholm
  Gunima Brink
  Maria Lindeberg Vellinge kommun
  Siri Sjögren Svalövs kommun
  Josefine Esbjörnsson Grundskoleförvaltningen Malmö Stad
  Gunilla Persson Svalövs kommun/Parkskolan
  Martin Strand Kävlinge kommun
  Pia Alkefelt Svalövs kommun
  Heléne Rosengren
  Anna Karlsdotter Kristianstads kommun
  Yvonne Lindén Andersson Region Jönköpings Län/Fakturaenheten
  Tonny Nilsson
  Anna Savage-Jones Ögårdsskolan
  Louice Macdonald Höörs Kommun
  Cecilia Rösténius
  Jessica Gayen Höörs kommun
  Katarina Haraldsson Region Jönköpings Län/Fakturaenheten
  Niklas Pettersson
  Anna Sjöbeck
  Anna Davidsson
  Cecilia Viborg
  Linda Klang Landskrona stad
  Lena Hansson
  Tid: 11.00-13.00 Typ: WS Lokal: Roxette Antal platser: Ej specificerat Deltagare (25)
  Namn Företag
  Daniel Nilsson Ängelholms kommun
  Sanna Nyberg Olympiaskolan Kävlinge kommun
  Eva Andersson
  Eva Brandt Bollebygds kommun
  Lisbeth Bonthron Höörs kommun
  Charlotte Joehns Peerstorps kommun
  Erika Hansson Högskolan Kristianstad
  Kristina Knutsson Bollebygds kommun
  Per-Johan Flenner Åstorps Kommun
  Martin Strand Kävlinge kommun
  Erik Åström Landskrona stad
  Fredrik Wilén Åstorps kommun
  Annika Kraft Svedala kommun
  Jonas Melvinger Kävlinge Kommun
  Leif Henriksson Höörs Kommun
  Gunilla Ivarsson Ängelholms kommun
  Roland Tufvesson svalöv
  Maria Lundström Svalövs kommun
  Göran Hagberg Åstorps Kommun
  Catharina Pålsson
  Kerstin Andersson Åstorps kommun
  Pia Elming Åstorps kommun
  Gunilla Frangeur Kävlinge kommun
  Jenny Kronqvist Olympiaskolan, Kävlinge kommun
  Camilla B Lönnegren Ängelholms kommun
  Tid: 11.00-13.00 Typ: WS Lokal: Gyllene Tider Antal platser: Ej specificerat Deltagare (20)
  Namn Företag
  Eva Landin Höörs kommun
  Ulf Gunnarsson Bollebygds kommun
  Gunilla Torell Höörs kommun
  Pamela Lexhag Hjärnarps rektorsområde
  Linda Andersson
  Robert Wenglén
  Anders Rosvall Kristianstads kommun
  Elin Hiljeborn Ängelholmskommun
  Katarina Ottebrant Åstorps Kommun/ Centrum
  Malin Ekberg Åstorp Kommun
  Pia Strandell Höörs kommun
  Linda Malmberg
  Sassa Gullberg Perstorps kommun
  Eva-Marie Svensson Perstorps kommun
  Anita Sjöberg Åstorps kommun
  Annika Hoppe Åstorps kommun
  Cecilia Jönsson Åstorps kommun
  Annica Nilsson Åstorps kommun
  Kristina Malmquist Höörs kommun
  Ann-Katrin Wetterlöv Åstorps kommun